fbpx
Родительство может быть радостным :) +38093-749-56-11 ||| r-v-r@i.ua
Родительство может быть радостным :) +38093-749-56-11 ||| r-v-r@i.ua

Дневник Хорошестей. отзыв

Я дуже радію з «Дневника Хорошестей»! Він як живий! Здається, коли кладеш долоню на його сторінки, він от-от замуркотить і почне ластитися.

Заповнюючи Щоденник, підтвердила собі іще раз, що мій хороший стан — мій пріоритет №1, виграшний для всієї моєї сім’ї і оточення.

Якраз під час тестування потрапила в складну життєву ситуацію. Мене «не вистачало» і магія хорошестей призупинилася… Щось діти мої стали не такі вже й чудові і цікаві. Сиджу перед сном, намагаюся записати хорошесті, і нічого згадати не можу! І я зрозуміла, що ДО екстремальної ситуації хорошесті прям самі себе записували, а В ситуації мого ресурсу не вистачає на спостереження.

Тому завдання приділити тільки собі 20 хвилин, або питання про маленьку дію, яка зробить мене щасливішою — це просто скарб!!!

Я записую в свої хорошесті мої дії з наповнення себе ресурсом (за час роботи з Надежда Бахуринская у мене взагалі відносно цього аспекту повністю змінився світогляд). Це допомогло мені прекрасно впоратися з труднощами і дуже швидко знову увімкнути в житті на повну режим щастя і радостей. Мені знову місця в щоденнику мало, щоб записати хорошесті свої, чоловіка і діток! І є бажання записати хорошесті Життя.
Отже, фрази дня і нагадування — супер!!!

А блоки підказок щоразу читаю по-новому, з відчуттям «та ви що?!»
Сторінка підсумків дуже доречна. Робить зручним аналіз і дисциплінує його зробити. А там уже простіше вибрати фокус що підкріплювати.

Що поки не освоїла — то це сторінки для творчості. Щось мені їх хочеться ідеальними зробити. Тому нехай чекають! ????

Дякую, Надя, за твою роботу, за твою творчість! А Єгору за ілюстрації!

Анастасія Миколенко

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.